Karton Çanta Promosyon

Ürün satışı yapan her firmanın ihtiyacı olan karton çanta (yada "karton poşet", "kağıt poşet", "kağıt çanta") etkili bir tasarımla sunabileceğiniz, markanızı ve şirket isminizi sokak sokak dolaştırarak tanıtımınıza fazlasıyla katkı sağlayan, çevre dostu bir tanıtım ürünüdür.

Karton çanta değişik boy ve ölçülerde, karton askılı yada ip askılı, selefonlu, selefonsuz olarak üretilebilir. İyi ve farklı bir tasarımla yapacağımız karton çantalar markanızın tanınabilirliğini önemli ölçüde artıracaktır.

Karton çantalar markanız için bir prestij kaynağıdır. Tüketicilerin, güzel bir tasarıma sahip karton çantaları uzun süre kullandıkları bilinir. Bu durum markanız için iyi bir tanıtım aracıdır. Karton poşet, ofset baskı tekliğiyle 140 gr kraft kağıt (geri dönüştürülmüş atık kağıtlardan imal edilen kağıt türü), 190 gr 1.hamur kağıt, 210-230 gr Amerikan Bristol kağıt kullanılarak üretilmekle birlikte kullanıcının isteğie göre de bir kağıt cinsi kullanılabilir. Ayrıca selefon

Karton çanta üretiminde kullanıcının ihtiyacı kadar üretim yapabiliriz.

Biz, yaptıracağınız karton çantalar için  size uygun maliyetli çözümler sunabiliriz.

Whatsapp iletişim hattı : 0530 880 35 62 

 

 

 

Promosyon Ajanda

Promosyon ajanda en çok tercih edilen ve birçok firmanın tanıtım aracı haline getirdiği bir üründür. Geçmişi en eski promosyon ürünü olduğu söylenebilir. Yıllarca en etkili promosyon aracı olan bu ajandalar hala günümüzde çok insan tarafından tercih edilen bir reklam malzemesidir. Firmanın kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtan ajandaları kalabalık toplantılardan ya da organizasyonlardan sonra dağıtabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünlerin dağıtımını konferans gibi daha kurumsal olaylardan sonra da gerçekleştirebilirsiniz. Ajandanın bir reklam ve tanıtım ürünü olarak seçilmesinin birden fazla nedeni bulunuyor. Her kesime hitap ve en az normal bir defter kadar kullanışlı olan bu ürünler çalışan kesime çok fazla hitap etmektedir. İçerisinde çok fazla işe yarar bilginin bulunması ve muazzam bir zaman planlayıcısı olması bu ajandaların firmalar tarafından promosyon ürün olarak tercih edilmesini sağlıyor. Promosyon ajanda çeşit olarak farklılıklara sahip olan ürünlerdir. Bu ürünlerin bu farklılıkları da fiyatlarına yansıyan en önemli faktörlerden biridir.


Promosyon Ajanda Sayesinde Projeleriniz Yanınızda
Tüm promosyon ürünler kadar ajandalar da firmalar tarafından çok tercih edilen ürünlerdir. Hatta klasik reklam ve tanıtım çalışmalarından vazgeçmeyen firmalar mutlaka promosyon ürün olarak bu defterlerin basılmasına büyük özen gösteriyor. Firmalar tarafından yoğun talep gören ajandaların belli bir talep tarihi bulunuyor. Genelde yeni yıla girmeden aylar öncesinden siparişlerini veren firmalar yoğunluktan dolayı geç kalmamak için bu taleplerini yaz ayları ve sonlarına doğru gerçekleştiriyorlar. Bir sonraki yılın ajandalarını en kısa sürede hazırlattırıp yeni yıla şirketin adını taşıyan ajandalar ile giren firmalar müşterileri karşısında elleri boş kalmamış oluyor. Yılın son dönemlerine doğru bu tarz baskı işleri çok yoğun olduğundan bu alanda hizmet alacak olan kişilerin mutlaka ajanda siparişlerini en erken tarihte vermesi gerekiyor. Yüksek kalitede bir ajanda siparişi veren firma, müşteri potansiyelleri karşısında kurumsal imajını sergileme imkânı da bulmuş oluyor. Bu ürünlerin firmaya sağladığı önemli katkılar bulunuyor. Bunlardan ilki marka değerinizin yükselmesi bir diğeri de insanlar tarafından sürekli olarak hatırlanmaktır. Ajanda modelleri üzerine kaliteli bir baskı tekniği kullanılarak basılan marka ya da firma isminiz insanların akıllarında daha kalıcı bir hale gelecektir. Ajanda imalatı konusunda özel tasarım arayışındaysanız firmamıza ait olan promosyon ajanda arasından seçim yapabilir ve hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

 

 

Adres bilgileri Maltepe mahallesi Davutpasa caddesi Yildiz sokak Koksallar iş hanı no 65 Daire 9/12 Topkapi İlçe zeytinburnu İl istanbul
05308803562
baskilikagitposet@gmail.com
www.baskilikagitposet.com © Tüm Hakları Saklıdır.
X