• Renkli Kraft Poşet

  Beka Kağıt ve Ambalaj

  Beyaz Kağıt Çanta

  Beka Kağıtçılık

  Doğal Kraft Poşet

  Beka Kağıtçılık

  3 Günde 5000 Adet Beka Kağıtçılık

  31/12/41 Ölçülü Siyah Kağıt Kraft Poşet

  Siyah Kraft Çanta

  Beka Kağıtçılık

  Kraft Poşet

  Beka Kağıt ve Ambalaj

  Lacivert Kağıt Poşet

  Beka Kağıt ve Ambalaj

 • Neden Biz?


  1994'den bu yana müşterilerimize verdiğimiz güven ve memnuniyetten dolayı mutluyuz peki ya neden biz?

  • 1994'den beri işimizi güvenle yapıp müşterilerimizi memnun bırakıyoruz.

  • Ürününüzü hızlıca teslim edip sizleri uzun süre bekletmiyoruz.

  • Düşük adetlerde baskılı kağıt poşet yapıyoruz.

  • Kağıtlarımız Sağlam Olduğundan Uzun Süre Dayanabiliyor.

  • Baskılarımız asla çıkmaz kağıtlarda rahatlıkla 4-5 kilo taşıyabilmektedir.

  • 500-10000 adet baskılı kağıt poşet

    • Beka Kağıtçılık Hakkında ;

  Şirketimiz 1994 yılında matbaa sektörü üzerine hizmet vermek amacıyla cağaloğlunda kurulmuş ve potansiyelini genişleterek dahada merkezi bir konumda hizmet ihtiyacı doğrultusunda bugün eminönü bölgesinde daha kaliteli bir hizmet noktasına gelmiştir. Baskılı baskısız Kağıt Poşet kağıt çanta imalatı ile istediğiniz adetlerde ve her renkte satış yapmaktadır. İlk günden beri sürdürdüğümüz mükemmellik tutkusunu gelecekte de devam ettireceğiz. Her ürünün önemli olduğunu biliyoruz ve bizden alışveriş yaptığınız süre boyunca paranızın karşılığını her anlamıyla almanız için var gücümüzle çalışıyoruz. Deneyin ve kendi gözlerinizle görün!


 • Kraft Poşet, Kağıt Poşet


  Kraft,Kağıt Poşet ;

  Düşük maliyeti, üstün baskı kalitesi,şık tasarımı, sağlamlığı ve kalitesi ile özellikle perakende giyim, ayakkabı, hediyelik, kozmetik ve gıda gibi sektörlerde yaygın olarak kullanılan bu otomasyon poşetlerin üzerine farklı tasarımlarla logo baskısı yaparak firmanıza özelleştirebilir ve bu sayede marka bilinirliliğinizi arttırabilirsiniz.


 • Kağıt Çanta


  Kağıt Çanta ;

  Günün şartlarına uygun hatta tüm müşterilerinize daha iyi hizmet vermek için kağıt çantalarımızın kalitesi boyası müşterilerimizin memnuniyetiyle bize geri dönüş yapılmaktadır. Biz Beka Kağıtçılık olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarız. Kaliteden ödün vermeden kağıt çantalarımızı zamanında göndeririz. Bizler müşterilerimiz mutlu oldukça daha büyük bir hırsla çalışırız. Kağıt çanta büyük bir sektör olup biz bunu her ulaşmak isteyene ulaştırırız. Az adet çok adet demeden kağıt çantalarımızı ulaştırırız. Kağıt çanta her müşterinin reklamıdır. Üstüne koyulan logolar müşterinin elden ele gezerek reklamını yapar. Bayanların en değer verdiği mamülleri içine gönül rahatlığıyla koyarlar. Kağıt çantalarınıza isterseniz sizin ya da bizim yardımımızla logo tasarımları yaparız. Logonuz sizin en büyük reklamınızdır. Beka Kağıtçılık olarak her türlü yanınızdayız.

  Göz alıcı özel tasarımlar kullanarak hazırlanan karton çanta çeşitleri muhtelif karton, parlak baskılar, lak uygulamaları, ve varak yaldız, kabartma veya çökertme kullanımını uygun hale getiriyor. El yapımı olması ve tasarımların farklılaştırılması markanızın imajını çok yüksek seviyelere çıkarıyor. Kağıt Poşet Fabrikası olarak biz sözünü verdiğimiz gibi firmanızı her zaman en yüksek seviyelere çıkartacağız. Sürekli kullanabileceğiniz karton poşet çeşitlerinin yanında yıl içindeki özel günler için üretilen sizin markanıza özel ambalajları da düşünebilirsiniz. Siz düşünün biz farkımız ile ortaya çıkaralım
  Mağazanızın düzenlediği anneler günü, sevgililer günü, babalar günü gibi kampanyalarda kullanılacak olan mükemmeliyetçi anlayışımız ile tasarlanmış karton poşet modelini, kendiniz belirleyebilirsiniz. Onlarca renk seçeneği olan, çeşit çeşit form ve kaliteye sahip karton çanta, üzerine kendi istediğiniz hedef kitlenize yakınlaştıracak slogan veya desenleri bastırtabileceğiniz özgün tasarımlı karton çanta fikirlerinizi bizimle paylaşarak bizim farkımız ile ürettirebilirsiniz. Bir anlayış yaratıp ürünlerinizin farklı boyları ve ağırlıklarına göre farklı karton çantaları Beka Kağıtçılık'tan talep edebilirsiniz.
  Kağıt ya da karton çanta çeşitlerinin yararı, tamamen ürününüz ve ihtiyacınız ile görsel bir uyum içerisinde görünümü markanızın ihtiyaçlarına cevap verecek bir şekilde elde edebilecek olmanızdır. Logo, tasarım, kampanya ya da slogan materyalleri ile zenginleşen karton çanta ürünlerini, istekleriniz doğrultusunda kişiselleştirebilir, yeni bakış açıları katabilir marka mottosu ile uyumlu hale getirebilirsiniz.


 • Beka Kağıtçılık beyaz/lacivert kağıt poşet
 • KAĞIT ÇANTA KULLANIM ALANLARI :
  kağıt çantalarımız genellikle gıda ve giyim sektöründe kullanılır fakat 
  optik,kuruyemiş,lokanta,çin lokantası,kahve,kafeterya gibi sektörlerdede kullanılır. şimdi detaylı bir şekilde nasıl kullanılıyor onu görelim.
  OPTİK: Gözlükleri ve kutularına zarar gelmemesi ve markalarının reklamını yapmak için kullanılır 
  KURUYEMİŞ: kuruyemişçiler kuruyemişlerini koymak için kese kağıdı kullanırlar bunun içinde ufak kağıt çanta yada kese kağıdı kullanırlar hem kuruyemişe zarar vermez hemde markalarının reklamı olur
  LOKANTA: eve paket yapılmak istenen yemekler veya sipariş verilen yemekleri koymak için kullanılır aynı zamanda şık durduğu ve reklamlarını yaptıkları için kullanılır. naylon poşetler sıcak yemeklerde eridiği ve kansorejen madde yaydığı için kağıt çanta daha çok kullanılır.
  ÇİN LOKANTASI: çoğunlukla içine sushi v.b ürünleri koymak için kullanılır.
  KAHVE DÜNYALARI:kahve satılan yerlerde ise içine kahve koymak için kullanılır.
  KAFETERYA: Kafeteryalarda ise yiyecekler ve içecekleri koymak için sıkça tercih edilir. markalarının reklamlarını kağıt oşet sayesinde yaparlar.
   
  SİZLERDE MARKANIZIN REKLAMI OLSUN İSTİYORSANIZ KALİTELİ BASKI VE KAĞIT İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.
  Kraft Poşet Kullanımının Yararları 
  Kraft Poşetlerimiz Çevreye Zararı Olmadığından rahatça kulllanabilirsiniz.Kraft Poşetler Kaliteli Ve sağlam Poşetler Olduğundan  rahatlıkla 5-6 kilo taşıyabilirsiniz.içinede gıda malzemelerinizi rahatça  koyabilirsiniz.
  İhtiyacınıza göre büyük küçük ölçülerden alabilirsiniz. saplarımızı da sağlamdır isteğe göre siyah yada beyaz saplardan tercih edebilirsiniz. kendi logonuzu isteğe göre koyabilirsiniz. Kağıt poşetlerimizi genelde 90-100-110g olarak tercih edebilirsiniz.


 • Beka Kağıt ve Ambalaj Ürünleri


  Baskılı baskısız kağıt çanta ürünlerimiz sizin istediğiniz logolarla basılır. Reklam panonunuzu oluşturur. Elden ele dolaşarak sizin reklamınız olur. Çantaların Dayanıklı olması reklamınızında okadar uzun sürmesi demektir ve bu konuda ürünlerimize çok güveniyoruz. Kağıt poşetlerimiz 100-110 gram olmakla beraber baskılarımız 1. kalitedir. Sizlerin taktirine sunarız. Bizimle çalışmak isterseniz hiç pişman olmazsınız. 1994'ten beri kazandığımız tecrübemizle beraber sizlere en kaliteli ürünü sunarız. Yüzlerce renk seçeneğimizle baskınızı en istediğiniz hale getiririz. 


  Beka Kağıtçılık olarak baskılı baskısız kağıt poşet ve kraft poşet satışı yapıyoruz bugüne kadar edindiğimiz tecrübeyle müşterilerimizi %100 memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz. kraft ve kağıt poşetlerimiz son kalitedir. Standart ölçülerimiz 18*8*24 25*12*31 | 28*30*15 | 31*12*41 | 36*15*40 | 32*20*33 | 40*15*50

   


 • Neden Kraft Poşet | Beka Kağıtçılık


  Neden Kraft Poşet ?

  Özellikle gıda sektöründe çokça tercih edilen natural kraft poşet hem boya kullanılmadığından sağlıklı olmasından ve sade görünüşlü olmasından dolayı gıda sektöründe çokça tercih edilir. Sade duruşuyla hem şık durur hemde ilgi çeker. Sağlam olmasından dolayı ağır eşyalar rahatça taşınır. Reklamınız elden ele gezer.

   


 • İletişim Bilgileri

  Adres bilgileri Maltepe mahallesi Davutpasa caddesi Yildiz sokak Koksallar iş hanı no 65 Daire 9/12 Topkapi İlçe zeytinburnu İl istanbul baskilikagitposet@gmail.com
Adres bilgileri Maltepe mahallesi Davutpasa caddesi Yildiz sokak Koksallar iş hanı no 65 Daire 9/12 Topkapi İlçe zeytinburnu İl istanbul
05308803562
baskilikagitposet@gmail.com
www.baskilikagitposet.com © Tüm Hakları Saklıdır.
X