Baskı Kalitesi

Kağıt Poşetlerimizin kalitesi.


Kendi özellikleri ile ön plana çıkmak isteyen tüm markaların genellikle istekleri dokunduğunuz andan itibaren özel hissettiren ve kendine özgü tasarımları olan kağıt poşet oluyor. Karton çanta kendine has kağıt koleksiyonu içinden seçilen kağıtlar sayesinde markaları kimsenin unutamayacağı bir deneyim olarak kafalara yerleştiriyor. Kağıt Poşet lüks, göz alıcı  sap skalası ile  bir çok seçeneği bir arada barındırıyor. Varak yaldızın özgün kullanımıyla markanızın duyulmasına hatırlanmasına mücevher gibi elden ele gezerken marka imajına çok önemli bir katkıda bulunuyor. Kağıt Çanta az adetli ve farklı efektler kullanılması parlak baskılarla istenilen mesajı en kısa yoldan ileten ve eşsiz bir deneyim sunan canlı kanlı fısıltı gazetesine dönüşüyor. Kağıt Poşet kağıt çantalarda bol seçenekli tasarımları ve azımsanmayacak üretim tecrübesi ile istenilen adetlerde ürünleri Dünya'nın her bölgesine ihraç ettiği gibi yerli piyasaya da en titiz hali ile hizmet vermektedir.

 

BASKI KALİTESİ

büküm saplı kraft poşet Öncelikle kullandığımız boyalarımız doğa dostu olmakla birlikte %20 kimyasaldır. Baskılarımız asla silinmez. Kağıtları yırtsanız dahi baskı kalitesi bozulmaz. Baskımız en güvendiğimiz işçiliğimizdir. serigrafi bizim işimiz ve her türlü bol seçenekli logolarınızı ve tasarımlarınızı basmak için titiz bir şekilde hizmet vermekteyiz. istediğiniz ismi logoya çevirme ve basmayı sunmakda bizim vazifemiz. Baskı farklı renk farklı efekt ve farklı adetler az çok demeden yapılır. Öncelikle sizin Yaptırdığınız baskı sizin en büyük reklamınız olacağını unutmayın. hizmet etmek için burdayız. Kaliteden ödün vermeyiz BEKA KAĞITÇILIK | GÜNAY RECEP TÜKENMEZ

 

 

 

Baskı yaptırmak logonuzun nekadar uzun süre aklınızda kalmasına vesile olur az adetler tercih ettiginizde büyük makinelere girmez elde yapılan bir işlemdir.O yüzden firmalar coğu zaman bu tür siparişleri almazlar.Biz firma olarak her gelen siparişi özveriyle tasarlar müşteriye sunarız. Gerekirse logo asamasında bile size yardımcı oluruz .Müşteri memnuniyeti  önceliğimizdir. Biz beka kağıtçılık olarak baskımızla her müşteriyi hayran bırakırız. bu kalite ve az adetleri başka bir firmada bulamazsınız. Kağıt piyasası promosyon bütün baskılar birinci kalite ile itina ile yapılır.Baskınız sizin kalitenizi temsil eder.yurt içi yut dışı Türkiyenin her yerinden tüm baskı işlerinizle hizmetinizdeyiz.

Günümüzde artık paket servisler çoğaldığı için paket servis kagıt çantalarımız kullanılmakta ürünü koruma ve sağlıklı olması en büyük tercih edilme sebebidir.

Beka Kağıtçılık tarafından yapılan baskılarda aradan aylar yıllar geçse bile son yaptırdığınızdan farksız olur. Baskımızın kalitesi hiçbir zaman bozulmamakla beraber her zaman aynı kaliteyi korur.

Baskı Türümüz :

Serigrafi baskı

Tasarım:

Siz hayal edin biz yapalım 

Tasarımlarınızı bize yollayın bizde istediğiniz herhangi bir ürüne logonuzu taslak olarak hazırlayalım

Ürünlerimiz

  • Kağıt Poşet

  • ipli karton poşet

  • hediye paketleri

  • servis paketleri

  • ambalaj ürünleri

Baskılı Büküm Saplı Kağıt Poşet/Çanta
Kağıt poşette baskılı, sade ve şık tasarım arayan ancak uygun fiyatlı ve ekonomik olmasını da talep eden işletmelerin sıklıkla tercih ettiği baskılı büküm saplı kağıt poşet ürününü sizlerle buluşturuyoruz. Ağırlıklı olarak giyim sektörünün gözdesi kağıt poşetler 2019 Ocak itibari ile yürürlüğe giren plastik poşetlerin kullanımlarının ücretli olması ile daha çok tercih edilmeye başlandı. Birçok farklı sektörde kendine yer edinen baskılı burgu saplı kağıt poşet çanta plastik poşetlere göre daha fazla doğa dostu olmasının yanı sıra işletmelerin müşterilerine ücretsiz olarak verebilmelerine de olanak sağlıyor. Bu sayede daha iyi bir müşteri deneyimi sunulabiliyor.

Sitemiz üzerinden Baskılı Büküm Saplı Kağıt Poşet Çantayı beyaz ve esmer kraft olarak iki farklı kağıt türünden sipariş verebilirsiniz. Birçok farklı renk ve Birçok boyut olarak satışa sunduğumuz ürünü renkli ya da kraft kağıt türünden temin edebilirsiniz. Baskısız bir ürün olduğu için herhangi bir tasarım yüklemeden size uygun boyut, kağıt rengi ve kağıt türünü seçerek kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Özellikle şık görünümü ile de tercih edilen büküm saplı bu ürünümüzde müşterilerinize en iyi deneyimi sunabilirsiniz.

 

Promosyon karton çanta kendi imalatımızdır. Kaliteli ve ekonomik avantajlardan sizde yararlanın. Karton, kağıt, baskılı çanta sadece bir promosyon ürünü değil ayrıca bir ihtiyaçtır. karton çantanın kullanacakları yerler ürün teslimatları, hediyelik paketlemede, fuar  ve organizasyonlarda,  kısacası promosyondan daha çok bir ihtiyaç ürünü olarak telaffuz edebiliriz. karton çantalar orta boy karton çanta, fuar boy karton çanta ve battal boy karton çanta olarak sınıflandırılmıştır.

karton çantaların ebatları ; orta boy karton çantalar, Boy 24 x En 16 x Körük 7 cm,  fuar boy karton çanta olarak Boy 36 x En 25 x Körük 8 cm ve diğer ebat promosyon karton çantalar ise battal Boy 34

x En 51 x Körük 12 cm ‘dir.

Beka Kağıtçılık Baskı Kalitesi

Kağıt poşetlerimizin çoğunlukla ön planda bulunan özellikleri kağıt kalitesi ve baskı kalitesidir. Baskılarımız  diğer firmalara kıyasla elde daha özenli bir şekilde yapılır. Baskılarımızdan aradan 5 yıl geçse dahi herhangi bir bozulma olmaz. Müşterilerimizle diyalog halinde baskıya karar verir onların istediği şekilde basılır. Bizde öncelik müşteri memnuniyetidir.Baskılar 2 renge kadar olup istediğiniz ölçüde yapılır. Siz logonuzu tasarlayın biz basalım. Arzuya göre logodada yardımcı olunmaktadır. Kağıt çeşitlerimizden kraft esmer yada beyaz,fuşya,mavi,sarı,kırmızı,gümüş,gold vb gibi birçok renk çeşidimiz bulunmaktadır. Baskılarımızda genellikle tercih edilen renkler siyah,beyaz,gümüş,gold,simli, vb renkler tercih edilir. Önemli olan sizin logonuza karar verip bize ulaşmanız ve çantalarınız basılıp elinize ukaştığında reklamınızı kendi elinizle yapacaksınız. Bunun size getirisi müşteri memnuniyeti ve kazanç olarak size geri dönecektir. Baskılar her zaman parlak kalır isteğe göre mat görünümde elde edilir. Baskı özen isteyen gerçek profesyonel işidir. Kağıt çantalarımızın kalitesine güvendiğimiz gibi baskımızada güveniyoruz. Biz yaklaşık 1994 yılından beri tek bir şikayet almadan ilerlemekteyiz, çünkü müşteri memnuniyeti bizde en ön safta yer alır. Herkesbu işi iş olarak görür biz görev olarak görüyoruz. Müşterilerimize daima öncelik veriyoruz. Bütün özel günlerinizde Beka Kağıtçıkla gururla hediyelerinizi sunabilirsiniz. Elinizde taşıdığınız her kağıt poşet elden ele gezen markanız olur. Unutmayın bu iş hem sizin hemde bizim güvenle büyümemizi sağlar. Biz her konuda yanınızdayız. 
Whatssapp iletişim hattı : 0530 880 3562
Instagram Beka_kagitcilik

Kağıt poşetlerimizi yılların verdiği tecrübeyle en iyi dağılmayan, çıkmayan, solmayan, okunaklı ve parlak bir baskı yapıyoruz. Talebe göre gold,gümüş ve beyaz gibi bir sürü renk seçeneğiyle hayalinizdeki çantayı gerçeğe yansıtıyoruz. Bizler Beka Kağıtçılık olarak 1994'den beri binlerce müşterimize hayallerindeki çantayı üretiyoruz. Yıllardır yaptığımız ürünlerle müşterilerimizi memnun bırakmak için elimizden gelenin fazlasını ortaya koyarak binlerce insanı memnun etmeyi başardık. Hem uygun fiyat hem kaliteli iş arıyorsanız aradığınız yer Beka Kağıtçılık'tır. Şimdiden bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Adres bilgileri Maltepe mahallesi Davutpasa caddesi Yildiz sokak Koksallar iş hanı no 65 Daire 9/12 Topkapi İlçe zeytinburnu İl istanbul
05308803562
baskilikagitposet@gmail.com
www.baskilikagitposet.com © Tüm Hakları Saklıdır.
X