Kağıt Poşet

Kağıt Poşet :
Bilinirliği arttırma yolunda en iyi reklam araçlarından birisi olan kağıt poşetler, tekstilden kuyumculuğa her sektörde sıklıkla kullanılmaktadır. Bunun için istediğiniz baskı seçeneği ile firmanızın yada tasarımınızın bilinir olmasını sağlayabilirsiniz.
Baskılı kağıt poşet imalatında en önemli detay poşetlerin sağlamlığıdır. Bunun için ise genel kitle burgu saplı kağıt poşet kullanımını tercih edebilmektedir.
Baskılı kağıt poşet için ister Kraft esmer kağıt kullanabilirsiniz isterseniz de beyaz. İş yerleriniz için hazırlatacağınız baskılı kağıt poşet için gerekli ebat, kağıt cinsi ve üzerinde olmasını istediğiniz baskı tasarımını firmamıza ileterek gerekli fiyat teklifini alabilirsiniz.
Baskılı Kağıt Poşet :

Çevre dostu olan kağıt poşetler, doğaya zarar vermez. Naylon poşetler çevremizde artık kullanımı azalmıştır, tüm sektörler gerek ambalaj dizaynı ve firmanın kalitesini yükseltmek için, gerekse uzun yıllar bu bilinirliği koruma altına alabilmek için karton çanta ve kağıt poşet kullanımına geçmişlerdir.
Maliyeti oldukça ucuz, ancak çok şık bir görünüme sahip olan baskılı kağıt poşetler ile markanızı geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz.
Mukavemeti yükseltmek adına baskılı kağıt poşetlerin içerisine gerekli destek için dip kartonu yerleştirilir ve poşetin yırtılmasını engellemede destek sağlayabiliriz.

 

BEYAZ KRAFT

Bu gruptaki kraft poşetler genellikle 100-110gr arası beyaz kraft kağıttan imal edilmiştir (ve 100% oranında geri dönüştürülebilir poşetlerdir).Taşıma kapasiteleri ve sağlamlıkları üst düzeydedir.
Kağıdın hem içi hem de dışı beyazdır ve daha sonra dış yüzeyi (zemin) boyanarak farklı renkler elde edilmiştir..
Beyaz kraft poşetlere baskı yapıldığında üzerindeki renkler naturel kraft poşetlere göre daha canlı gözükür.

Kağıt Çanta, kraft çanta veya kağıt poşet, Burgu Saplı Kraft çantalar plastik poşetin yerini almaya başladı bile.
Makine ile üretilen ve Türkiye’de geçmişi 20 yıla yakın zamanca olan Kağıt Poşet son 12 yıldır tarafımızca da üretilmekte. Kraft
, kağıt çantanın çok fazla avantajı olduğu gibi bazı küçük dezavantajları da var. Yüksek adetli tüketimleriniz için ekonomik olarak çok ucuz kağıt çantalar az sayıda tüketimi olan markalar için biraz gereksiz gibi duruyor. Büküm saplı kağıt çantanların dünyada bu derece yayılmasının ana sebebi ise plastik poşetlerin doğaya verdiği zarar diyebiliriz.

Markalar Ucuz Kağıt Çanta Ayrıcalığını Yaşıyor
Ürününüze ve markanıza olan talebi arttırmanın en önemli yollarının başında ürünün niteliği ve sonrasında da reklam ve tanıtım geliyor. Her farklı ürüne uygun şekilde dizayn edilen geri dönüşümlü kağıt çantalar, geniş ürün yelpazesiyle sizi ve sizden alışveriş yapan tüketicileri mutlu ediyor. Sürdürülebilir üretim ve pazarlama için ürününüzü müşterinize layık olan en güzel ambalajda sunabilirsiniz. Ucuz fiyat, kaliteye uygun fiyat garantisi veriyoruz, dürüst ve güvenilir kimliğimizle sektörün en önde gelen mağazaları ve markalarıyla çalışmayı sürdürüyoruz.

Beka Kağıtçılık olarak markanızın taleplerine yanıt verecek yüksek standartlı çözümlerimiz ile  kağıt poşet ve diğer ürünleri üretirken düşük fiyatlarla beraber markanız için en doğru ve yaratıcı tasarımları da bir arada sunuyoruz. Markanızın farkını gözler önüne seren ve marka iletişiminizi güçlendiren farklı ve özgün ambalajları geniş bir ebat seçeneği ile sunuyoruz, aynı zamanda marka diliniz ile uyumlu standartlarınızı ve profilinizin çıtasını yükseltecek grafik tasarım desteğine de ücretsiz ve en titiz bir şekilde sağlıyoruz. Beka Kağıtçılık olarak markanızın taleplerine yanıt verecek yüksek standartlı çözümlerimiz ile farklı karton çanta, kağıt poşet ve diğer ürünleri üretirken düşük fiyatlarla beraber markanız için en doğru ve yaratıcı tasarımları da bir arada sunuyoruz. Markanızın farkını gözler önüne seren ve marka iletişiminizi güçlendiren farklı ve özgün ambalajları geniş bir ebat seçeneği ile sunuyoruz, aynı zamanda marka diliniz ile uyumlu standartlarınızı ve profilinizin çıtasını yükseltecek grafik tasarım desteğine de ücretsiz ve en titiz bir şekilde sağlıyoruz. Tasarımlarınızı ve poşet ihtiyacınızı belirterek, müşterileriniz ve markanızın değeri için etkin ve farklı bir görsellik elde edebilirsiniz.
Tasarımlarınızı ve poşet ihtiyacınızı belirterek, müşterileriniz ve markanızın değeri için etkin ve farklı bir görsellik elde edebilirsiniz.

Esmer ve beyaz krafttan üretilebilen büküm saplı kağıt poşetlerde, 100,110 gr kağıt seçenekleri mevcuttur. Büküm saplı kâğıt poşet baskılarında, mat veya parlak laminasyon kullanılabilir. 8 cm’den 25 cm’ye kadar körük seçeneği bulunan kâğıt poşetlerin boyutları, müşterinin talebi ve körüğün ölçüsüne göre değişiklik gösterir. Maksimum ve Minimum Ölçüler En: 18 - 54 cm Boy: 23 - 56 cm Körük: 8 - 25 cm
Büküm saplı kağıt poşet kullanıcıya pratik kullanım alanı sunarken, modern ve şık görünümü ile markaların vazgeçilmez poşet seçeneği arasında değerlendirilir.
İki kat kağıdın bükülerek ip haline getirilmesiyle oluşan sapları, kolay tutulur ve torbaya şık bir tasarım katar.
Uygun fiyatlı büklüm saplı poşetler, başta perakende ve gıda firmaları olmak üzere dünyaca meşhur markalar tarafından da tercih edilir.

 

Dünya’nın bir çok yerinde olduğu gibi artık Türkiye’de de yasaklanmaya başlayan plastik poşetler ile alakalı Ülkemizde Çalışmalar tüm hızıyla sürmektedir.Çevre Kirliliğinin en önemli nedenlerinden birisi olan naylon poşetler petrol türevi kaynaklardan yapıldığı için Küresel ısınmada en etkin nedenlerden birisidir.Yılda yaklaşık 500 milyar adet üretimi yapılan bu poşetlerin doğada çözünmesi yüzyıllar almaktadır.Toprağa karışmasıyla besin zincirine,Denize karışması ile doğal yaşamda ki türlerin yok olmasına sebep olmaktadır.

Bu nedenle KAĞIT ÇANTA ve KAĞIT AMBALAJ kullanmanın Dünya’nın ve Ülkesinin geleceğini düşünen bilinçli Her bireyin en temel zorunluluğu olduğunu söyleyebiliriz,

Kağıt Çantalar günümüzde Birçok alanda kullanılabilmektedir,Mağazalar,Restaurantlar,Cafeler ve daha bir çok sektör ve işletme Kağıt Çanta tercih etmektedir,kullanım sebeplerinin en başında Sağlık,estetik ve Şık görünüm gelmektedir.

  

KARTON ÇANTA

Günümüzde mağazacılık sektöründe kullanılan Kağıt çantalar zamanla bir itibar ve kalite göstergesi haline gelmiştir. Estetik görünüşü, kalitesi ve şıklığı nedeni ile maliyet olarak kağıt ve plastik ürün gruplarının yukarısında olsa da bir çok kurum ve kuruluş tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Genellikle kuyumculuk, hediyelik eşya, tekstil, kozmetik,Saat gibi bir çok sektörde kullanılan kağıt çantalar,kullanıldıktan sonra çöpe atılma oranı en düşük taşıma grubu ürünüdür. Günlük yaşamda bir çok amaçla kullanılmaya devam edilen kağıt çantalar,firma logonuzu ve sloganınızı elden ele dolaştırarak size çok etkili ve çok ucuz bir reklam avantajı sağlar…


Karton çanta çeşitleri nelerdir?

Üretiminde kullanılan malzeme özeliklerine göre;
*Amerikan Bristol Karton Çanta
*Kraft Karton Çanta
*Kroma Karton Çanta
*Kuşe Karton Çanta
Karton çanta baskılarında uygulanan işlemler nelerdir?
*Gofre
*Varak Baskı
*Gren
*Vernik- Termo Lak
 
Printpack Ambalaj, kaliteli hizmet anlayışıyla ürettiği karton çanta çeşitlerini farklı birçok ebat, renk ve tasarım seçenekleri ile en kaliteli ve en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır.

Logolu kağıt poşetler özellikle perakende sektöründe faaliyet gösteren firmaların kullandıkları baskı ürünleridir. Özellikle kurumsal bir imaj yaratmayı hedefleyen markalar logolarının üzerine basılı olduğu bu ürünleri alışveriş yapan müşterilerine vermek için kullanıyorlar. Plastik poşete kıyasla doğaya olan zararı çok daha düşük olan bu ürünler ile sosyal sorumluluk açısından da oldukça değerli olan kağıt çanta ürünü görünüm olarak çok şık bir izlenim sunar.

Kağıt çanta baskı ürünü, perakende sektöründe faaliyet gösteren neredeyse tüm kurumsal markalar tarafından kullanılıyor. Özellikle de plastik poşetlerin ücretli olma zorunluluğundan sonra kağıt poşetlere olan talep arttı. Müşterilerin mağaza içerisinde yaşadıkları deneyimi kötü etkilememek için firmalar plastik poşet kullanmak yerine kağıt / karton çanta kullanıyorlar.

Bu ürün üzerine sade bir logo basılarak kullanılabilmekle birlikte markanın kurumsal kimliğini yansıtan farklı tasarımlarla da kullanılabilir. Beyaz veya Esmer Kraft kağıt kullanılarak üretilen bu ürün için kağıt seçimini de yine logonuza ya da yükleyeceğiniz tasarımınıza göre karar verebilirsiniz. Farklı sap rengi seçenekleri de yine görsel olarak güzel bir sonuç elde etmek için işinizi fazlasıyla kolaylaştırıyor.

Siz de perakende sektöründe faaliyet gösteren markanızın değerine değer katmak istiyor ve bu değeri de uygun fiyatla elde etmeyi hedefliyorsanız Türkiye'nin en büyük online matbaası Bidolubaskı ile hemen baskılı kağıt çanta siparişinizi kolayca verebilirsiniz. 

OTOMASYON KAĞIT POŞETLER

El işçiliği olmadan tamamen otomatik makinelerde üretilen otomasyon kraft poşetler plastik poşetlerle kıyaslandığında doğa dostu oluşu ve fiyat avantajı ile özellikle son yıllarda nerdeyse tüm sektörlerin kullanım alanına girmiş ve tüketim miktarını katlayarak arttırmıştır.

Düşük maliyeti, üstün baskı kalitesi,şık tasarımı, sağlamlığı ve kalitesi ile özellikle perakende giyim, ayakkabı, hediyelik, kozmetik ve gıda gibi sektörlerde yaygın olarak kullanılan bu otomasyon poşetlerin üzerine farklı tasarımlarla logo baskısı yaparak firmanıza özelleştirebilir ve bu sayede marka bilinirliliğinizi arttırabilirsiniz..

FSC sertifikalı kağıtlardan üretimi yapılan kağıtlarımızın tamamı 100% oranında geri dönüştürülebilir kağıtlardır.

 

 

 

 

 

Adres bilgileri Maltepe mahallesi Davutpasa caddesi Yildiz sokak Koksallar iş hanı no 65 Daire 9/12 Topkapi İlçe zeytinburnu İl istanbul
05308803562
baskilikagitposet@gmail.com
www.baskilikagitposet.com © Tüm Hakları Saklıdır.
X