Karton Çanta Promosyon

Ürün satışı yapan her firmanın ihtiyacı olan karton çanta (yada "karton poşet", "kağıt poşet", "kağıt çanta") etkili bir tasarımla sunabileceğiniz, markanızı ve şirket isminizi sokak sokak dolaştırarak tanıtımınıza fazlasıyla katkı sağlayan, çevre dostu bir tanıtım ürünüdür.

Karton çanta değişik boy ve ölçülerde, karton askılı yada ip askılı, selefonlu, selefonsuz olarak üretilebilir. İyi ve farklı bir tasarımla yapacağımız karton çantalar markanızın tanınabilirliğini önemli ölçüde artıracaktır.

Karton çantalar markanız için bir prestij kaynağıdır. Tüketicilerin, güzel bir tasarıma sahip karton çantaları uzun süre kullandıkları bilinir. Bu durum markanız için iyi bir tanıtım aracıdır. Karton poşet, ofset baskı tekliğiyle 140 gr kraft kağıt (geri dönüştürülmüş atık kağıtlardan imal edilen kağıt türü), 190 gr 1.hamur kağıt, 210-230 gr Amerikan Bristol kağıt kullanılarak üretilmekle birlikte kullanıcının isteğie göre de bir kağıt cinsi kullanılabilir. Ayrıca selefon

Karton çanta üretiminde kullanıcının ihtiyacı kadar üretim yapabiliriz.

Biz, yaptıracağınız karton çantalar için  size uygun maliyetli çözümler sunabiliriz.

Whatsapp iletişim hattı : 0530 880 35 62 

 

 

 

Promosyon Ajanda

Promosyon ajanda en çok tercih edilen ve birçok firmanın tanıtım aracı haline getirdiği bir üründür. Geçmişi en eski promosyon ürünü olduğu söylenebilir. Yıllarca en etkili promosyon aracı olan bu ajandalar hala günümüzde çok insan tarafından tercih edilen bir reklam malzemesidir. Firmanın kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtan ajandaları kalabalık toplantılardan ya da organizasyonlardan sonra dağıtabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünlerin dağıtımını konferans gibi daha kurumsal olaylardan sonra da gerçekleştirebilirsiniz. Ajandanın bir reklam ve tanıtım ürünü olarak seçilmesinin birden fazla nedeni bulunuyor. Her kesime hitap ve en az normal bir defter kadar kullanışlı olan bu ürünler çalışan kesime çok fazla hitap etmektedir. İçerisinde çok fazla işe yarar bilginin bulunması ve muazzam bir zaman planlayıcısı olması bu ajandaların firmalar tarafından promosyon ürün olarak tercih edilmesini sağlıyor. Promosyon ajanda çeşit olarak farklılıklara sahip olan ürünlerdir. Bu ürünlerin bu farklılıkları da fiyatlarına yansıyan en önemli faktörlerden biridir.


Promosyon Ajanda Sayesinde Projeleriniz Yanınızda
Tüm promosyon ürünler kadar ajandalar da firmalar tarafından çok tercih edilen ürünlerdir. Hatta klasik reklam ve tanıtım çalışmalarından vazgeçmeyen firmalar mutlaka promosyon ürün olarak bu defterlerin basılmasına büyük özen gösteriyor. Firmalar tarafından yoğun talep gören ajandaların belli bir talep tarihi bulunuyor. Genelde yeni yıla girmeden aylar öncesinden siparişlerini veren firmalar yoğunluktan dolayı geç kalmamak için bu taleplerini yaz ayları ve sonlarına doğru gerçekleştiriyorlar. Bir sonraki yılın ajandalarını en kısa sürede hazırlattırıp yeni yıla şirketin adını taşıyan ajandalar ile giren firmalar müşterileri karşısında elleri boş kalmamış oluyor. Yılın son dönemlerine doğru bu tarz baskı işleri çok yoğun olduğundan bu alanda hizmet alacak olan kişilerin mutlaka ajanda siparişlerini en erken tarihte vermesi gerekiyor. Yüksek kalitede bir ajanda siparişi veren firma, müşteri potansiyelleri karşısında kurumsal imajını sergileme imkânı da bulmuş oluyor. Bu ürünlerin firmaya sağladığı önemli katkılar bulunuyor. Bunlardan ilki marka değerinizin yükselmesi bir diğeri de insanlar tarafından sürekli olarak hatırlanmaktır. Ajanda modelleri üzerine kaliteli bir baskı tekniği kullanılarak basılan marka ya da firma isminiz insanların akıllarında daha kalıcı bir hale gelecektir. Ajanda imalatı konusunda özel tasarım arayışındaysanız firmamıza ait olan promosyon ajanda arasından seçim yapabilir ve hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

 

Leksan Etiket :

Leksan etiketleri hem iç hem dış mekanlarda görebilirsiniz. İki ortam için de uygun yapıda olarak üretilmektedirler. Leksan etiket nedir? Hangi sektörlerde kullanılır? Bu etiket türü PVC üzerinde baskıların olduğu bir üründür. Genellikle de baskı için serigrafi kullanılmaktadır ancak dijital ya da UV baskı da yapılabilmektedir. Ürünün üzerine logo, yazı, açıklama, grafikler, uyarı işaretleri, resim gibi unsurlar basılabilir.

Teknik Özellikler :

Leksan etiket nedir? Hangi sektörlerde kullanılır? Leksan etiketin bazı avantajlı ve olumlu özellikleri sayesinde yaygın olarak kullanıldığını belirtebiliriz. En çok kullanıldığı sektörler ise otomotiv, makine ve elektronik eşyalardır. Çok yüksek derecede ısıya karşı dirençli olduklarından bu sektörlerdeki olumsuz koşullar Leksan ürününü etkilemez. Fırın ve ısıtıcı gibi ürünlerde de sıkça kullanılır. Kullanım alanları içinde ağırlık elektronik eşyalardadır.
Leksan etiket Kalınlığı yaklaşık 0,15 ve 1,5 mm arasındadır. Malzemesi ısı ile şekillendirilebilmektedir. Leksan etiketler PVC materyalleri için uygun olan yöntemlerle üretilirler. Kaliteli PVC ve boya kullanımı önem kazanmaktadır. Leksan etiketlerinin yapışkanlığı ise sonradan yapışkan eklenerek sağlanır. Kendiliğinden yapışkanlık değillerdir. Baskı işlemi tersten yapılmaktadır; bu etiket türünün de en önemli özelliği budur.

Pvc Etiket :

Rengarenk görünümü ve uzun süre hiç deforme olmadan dayanabilme gücü ile en fazla tercih edilen etiket çeşitlerinden bir tanesi olan, 100 derece ısıya kadar dayanma gücü ile özellikle sıcaklığın yüksek olduğu ve yüksek ısıya maruz kalınan alanlarda bulunan ürünler için tercih edilen Leksan etiket modelleri, otomotiv sektörü başta olmak üzere, her türlü sanayi sektöründe, elektrik ve elektronik sektöründe gönül rahatlığı ile kullanılabilen ender etiket çeşitlerindendir.

Şeffaf pvc ile yapıştırıcı arasına uygulanan baskı sayesinde dış müdahale ile hiçbir zaman karşı karşıya kalmayan, bu sayede rengi solup, silinmeden çok uzun sürelerde varlık gösterebilen bu ürünler, yeni nesil baskı tekniklerinden bir tanesi olan UV Baskı uygulaması ile gerçekleştirilerek, parlak renklerin ve görselliğin hakim olduğu bir ürün ortaya çıkartılır. Arma, işaret, logo, isim ve açıklama metni gibi yazıların yada resimlerin basıldığı leksan etiket çeşitleri, makinelerin ön panellerinde veya reklam promosyon amacı ile tercih edilir.

Oldukça yaygın bir kullanım alanına sahip olan ve çok amaçlı kullanılan bu ürün çeşidinin de imalatını tıpkı diğer ürünlerimizde olduğu gibi birinci sınıf teknikler ile yapan, son sistem teknolojilerle üretilen modern makineler eşliğinde kaliteli boya ve pvc malzemelerinden imal edilen leksan etiketler, UV baskı tekniği ile yapılan, baskı iç yüzeyde kaldığı için kolay kolay deformasyona uğrayıp bozulmayan bir özelliğe sahiptir. İstenilen alanlarda kullanılmak üzere çeşitli boyut ve ebatlarda imalatını gerçekleştirdiğimiz bu ürünler içerde ve dış mekanlarda kullanıma uygundur. Estetik görünüşü açısından en güzel etiket cinsidir. İçeride ve dış mekanlarda kullanılabilir. En büyük özelliği tersten baskı yapılmasıdır bu yüzden boyasında solma ya da kararma olmaz. Malzeme dokunmaya karşı duyarlı olduğundan tersten baskı yapılarak baskı yüzeyi ile temas olmayacağından herhangi bir sorunla karşılaşılmaz. Işıklı tabela yüzeylerinde kullanılabilir. Farklı boya kullanılarak arkadan verilen ışıkla geçirgenlik sağlar. Bu etiket cinsi özellikle makine, elektronik otomasyonlarında yaygın olarak kullanılır, istenilen yere arkasından ışık geçirdiği için ekran ve istenilen yere Gofre (kabartma) yapılarak tuşların kullanımı sağlanır. Bütün endüstriyel ölçü ve kontrol alanlarında kullanılır. (Sayıcı, Termostat, Devir hız ölçerler, Zaman röleleri, Sensör).

Tüm bu işlevsel özelliklerinin yanı sıra leksan etiket kullanım kolaylığı ve uzun ömürlülüğü sayesinde makine ön panellerinin de görsel şıklığını üst seviyeye taşıyor. 

Leksan – PVC malzeme üzerine özel baskılar uygulanarak üretilen pvc panel veya leksan panel etiketleri sahip olduğu; ısıya dayanıklı, silinebilir ve uzun ömürlü yapıları ile en çok elektronik eşya sektöründe rağbet gören ancak hemen her sektörde kendisine yer bulan bir panel baskı türüdür. Ürüne ait olan özelliklerin yapıldığı baskı, yapıştırıcı ve pvc arasında yer aldığı için yüz dereceye kadar ısıya dayanıklı ve su geçirmez yapısı ile ön plana çıkar ve kazımalara, silmelere karşı içeride kaldığı için hiçbir şekilde deforme olmaz.

Çeşitli kalınlıklarda uygulanabilen ve bu sayede her türlü ürün gurubu için ideal olan pvc leksan paneller kendinden yapışkan özelliklere sahip olmayan ancak özel yapıştırıcıları ile yapıştırıldıktan sonra her türlü mukavemete karşı dayanıklı hale gelen panel sistemleri, uzun ömürlü bir kullanım yapısına kavuşur.

Demirtaş mahallesi Hayriye hanım sokak Birlikhan kat 4 no 57 Eminönü Fatih İstanbul
05308803562
baskilikagitposet@gmail.com
www.baskilikagitposet.com ©
X