Kraft Poşet

 

BEKA KAĞITÇILIK FARKIYLA
Markanızın farkını gözler önüne seren ve marka iletişiminizi güçlendiren farklı ve özgün ambalajları geniş bir ebat seçeneği ile sunuyoruz, aynı zamanda marka diliniz ile uyumlu standartlarınızı ve profilinizin çıtasını yükseltecek grafik tasarım desteğine de ücretsiz ve en titiz bir şekilde sağlıyoruz. Tasarımlarınızı ve poşet ihtiyacınızı belirterek, müşterileriniz ve markanızın değeri için etkin ve farklı bir görsellik elde edebilirsiniz.

Kağıt ve Karton poşet sap çeşitleri?
Genel olarak kağıt çanta için kullanılan sap çeşitleri; Saten kurdele, Pamuklu iplik, PP iplik sap, Jüt iplik, Keten iplik ve Deri sap olarak sıralanabilir. Tüm bu sap çeşitlerine ilave karton çanta saplarında çok farklı materyalleri de kullanabiliriz ve bu malzemeler marka baskısı uygulanabilir. Örneğin baskılı saten kurdele gibi.

Kağıt çanta en az kaç adet üretilir?
minimum fiyat için en az 250 adet kağıt poşet alabilirsiniz. 
Baskısız Düz Saplı Kağıt Poşet/Çanta
Kağıt poşette, baskılı sade ve şık tasarım arayan ancak uygun fiyatlı ve ekonomik olmasını da talep eden işletmelerin sıklıkla tercih ettiği baskısız düz saplı kağıt poşet ürününü sizlerle buluşturuyoruz. Ağırlıklı olarak giyim sektörünün gözdesi kağıt poşetler 2019 Ocak itibari ile yürürlüğe giren plastik poşetlerin kullanımlarının ücretli olması ile daha çok tercih edilmeye başlandı. Birçok farklı sektörde kendine yer edinen baskısız burgu saplı kağıt poşet çanta plastik poşetlere göre daha fazla doğa dostu olmasının yanı sıra işletmelerin müşterilerine ücretsiz olarak verebilmelerine de olanak sağlıyor. Bu sayede daha iyi bir müşteri deneyimi sunulabiliyor.
Sitemiz üzerinden Baskılı/Baskısız Büküm Saplı Kağıt Poşet Çantayı beyaz ve esmer kraft olarak iki farklı kağıt türünden talep edebilirsiniz. İstediğiniz renk ve  boyut olarak satışa sunduğumuz ürünü temin edebilirsiniz. Baskılı bir ürün olduğu için herhangi bir istediğiniz tasarımı  size uygun boyut, kağıt rengi ve kağıt türünü seçerek kolaylıkla temin edebilirsiniz. Özellikle şık görünümü ile de tercih edilen büküm saplı bu ürünümüzde müşterilerinize en iyi deneyimi sunabilirsiniz.
Kağıt poşet nasıl ölçülür?
Kağıt ve karton çantalarınızı aşağıdaki resimde olduğu gibi ölçebilirsiniz.


Kağıt Poşetlerimizin kalitesi.
Kendi özellikleri ile ön plana çıkmak isteyen tüm markaların genellikle istekleri dokunduğunuz andan itibaren özel hissettiren ve kendine özgü tasarımları olan kağıt poşet oluyor. Karton çanta kendine has kağıt koleksiyonu içinden seçilen kağıtlar sayesinde markaları kimsenin unutamayacağı bir deneyim olarak kafalara yerleştiriyor. Kağıt Poşet lüks, göz alıcı  sap skalası ile  bir çok seçeneği bir arada barındırıyor. Varak yaldızın özgün kullanımıyla markanızın duyulmasına hatırlanmasına mücevher gibi elden ele gezerken marka imajına çok önemli bir katkıda bulunuyor. Kağıt Çanta az adetli ve farklı efektler kullanılması parlak baskılarla istenilen mesajı en kısa yoldan ileten ve eşsiz bir deneyim sunan canlı kanlı fısıltı gazetesine dönüşüyor. Kağıt Poşet kağıt çantalarda bol seçenekli tasarımları ve azımsanmayacak üretim tecrübesi ile istenilen adetlerde ürünleri Dünya'nın her bölgesine ihraç ettiği gibi yerli piyasaya da en titiz hali ile hizmet vermektedir.


Beyaz kraft
Her iki poşette Natural ve Beyaz kraft olarak  üretildi, genellikle   90 - 100 - 110g   kağıtlar kullanıyoruz, sap rengini siyah veya beyaz olarak tercih edebilirsiniz, stok durumuna göre farklı renklerde saplar da takabiliyoruz . Whatsapp'Dan Bilgi Alabilirsiniz.

 

 

Kağıt poşet Ölçülerimiz

  • en 18 körük 9 boy 24

  • en 25 körük 12 boy 31

  • en 31 körük 12 boy 41

  • en 29 körük 15 boy 29

  • en 31 körük 20 boy 31                                       

  • en 36 körük 25 boy 38

  • en 39 körük 15 boy 45

  • en 45 körük 14 boy 49

Kraft poşet almadan önce öğrenmeniz gereken bilgiler.
Minimum 500 adet satış yapmaktayız.
Kağıdımız 110 - 100 gramdır.
Kaliteli Ve Doğa Dostudur.
Kağıt poşetlerimiz yaklaşık 5-6 kilo taşımaktadır.
Sağlıklıdır.
Geri Dönüşümlüdür.
Baskılarınız reklamınız olup, elden ele gezer.
Firmanızda kaliteli bir poşet istiyorsanız kalitenin adresi Beka Kağıtçılık'tır.


Kraft Poşet
Burgu saplı kraft poşetler, taşıma ve sağlamlık olarak plastik poşetlerden daha dirençlidir. Burgu saplı kraft poşetler üretim ve kullanım çeşitliliği açısından da büyük rahatlık sunmaktadır. 
Kağıt poşetler, hiç el işçiliği olmadan tamamı ile otomatik makinelerde üretilmektedir ve bu sayede fiyatları oldukça uygun ve kalitedir.
Otomasyon kraft poşetler; plastik poşetlerin çevreye verdiği zararı önleme amacı ile alternatif ürün olarak piyasa çıkmıştır. Plastik poşetler kadar ucuz ve onlardan daha gösterişli olan bu poşetler sektörde hem maliyet hem de prestij açısından tercih edilmektedir.
Kraft poşetler, flekso teknolojisinin günümüzde geldiği teknoloji ile üstün baskı tekniğine sahiptir.Perakende giyim, ayakkabıcılık, mağazacılık, fast food ve gıda gibi sektörlerde otomasyon kağıt poşetler kullanılmaktadır.

Beka Kağıtçılık

Şirketimiz 1994 yılında matbaa sektörü üzerine hizmet vermek amacıyla cağaloğlunda kurulmuş ve potansiyelini genişleterek dahada merkezi bir konumda hizmet ihtiyacı doğrultusunda bugün eminönü bölgesinde daha kaliteli bir hizmet noktasına gelmiştir. Baskılı baskısız Kağıt Poşet kağıt çanta imalatı ile istediğiniz adetlerde ve her renkte satış yapmaktadır.  İlk günden beri sürdürdüğümüz mükemmellik tutkusunu gelecekte de devam ettireceğiz. Her ürünün önemli olduğunu biliyoruz ve bizden alışveriş yaptığınız süre boyunca paranızın karşılığını her anlamıyla almanız için var gücümüzle çalışıyoruz. Deneyin ve kendi gözlerinizle görün!

Baskı Kalitesi :

Büküm saplı kraft poşet Öncelikle kullandığımız boyalarımız doğa dostu olmakla birlikte %20 kimyasaldır. Baskılarımız asla silinmez. Kağıtları yırtsanız dahi baskı kalitesi bozulmaz. Baskımız en güvendiğimiz işçiliğimizdir. serigrafi bizim işimiz ve her türlü bol seçenekli logolarınızı ve tasarımlarınızı basmak için titiz bir şekilde hizmet vermekteyiz. istediğiniz ismi logoya çevirme ve basmayı sunmakda bizim vazifemiz. Baskı farklı renk farklı efekt ve farklı adetler az çok demeden yapılır. Öncelikle sizin Yaptırdığınız baskı sizin en büyük reklamınız olacağını unutmayın. hizmet etmek için burdayız. Kaliteden ödün vermeyiz BEKA KAĞITÇILIK | GÜNAY RECEP TÜKENMEZ.

 

Kağıt Poşetlerimizin Kalitesi :

Kağıt Poşetlerimizin kalitesi.
Kendi özellikleri ile ön plana çıkmak isteyen tüm markaların genellikle istekleri dokunduğunuz andan itibaren özel hissettiren ve kendine özgü tasarımları olan kağıt poşet oluyor. Karton çanta kendine has kağıt koleksiyonu içinden seçilen kağıtlar sayesinde markaları kimsenin unutamayacağı bir deneyim olarak kafalara yerleştiriyor. Kağıt Poşet lüks, göz alıcı  sap skalası ile  bir çok seçeneği bir arada barındırıyor. Varak yaldızın özgün kullanımıyla markanızın duyulmasına hatırlanmasına mücevher gibi elden ele gezerken marka imajına çok önemli bir katkıda bulunuyor. Kağıt Çanta az adetli ve farklı efektler kullanılması parlak baskılarla istenilen mesajı en kısa yoldan ileten ve eşsiz bir deneyim sunan canlı kanlı fısıltı gazetesine dönüşüyor. Kağıt Poşet kağıt çantalarda bol seçenekli tasarımları ve azımsanmayacak üretim tecrübesi ile istenilen adetlerde ürünleri Dünya'nın her bölgesine ihraç ettiği gibi yerli piyasaya da en titiz hali ile hizmet vermektedir.

 

 

Demirtaş mahallesi Hayriye hanım sokak Birlikhan kat 4 no 57 Eminönü Fatih İstanbul
0212 526 2677

05308803562

baskilikagitposet@gmail.com
www.baskilikagitposet.com ©
X