Yandex Metrika
Beka Kağıtçılık Hakkında

Beka Kağıtçılık Hakkında

 

            Beka Kâğıtçılık 1994 yılında kurulan ve kâğıt sektöründe hızlı yükselişi kısa süre içerisinde yakalayıp, işletmelerin temel ihtiyacı olan ambalajlama ve kâğıt poşet ihtiyaçlarını karşılayıp, müşterilerine doğa dostu çözümler sunan bir firmadır.

 

            İşletmelerin temel ihtiyacı olan ambalajlama ve poşet, firmaların tanıtımlarını da yapmaktadır. Bu sebeple işletmelerin kullandıkları paketleme ürünleri, ayrıca onların bir reklam kanalını da oluşturmaktadır. Poşetler üzerinde kullanılan firma logoları, sloganlar ve iletişim bilgileri daha fazla kişiye ulaşmak ve potansiyel müşteri kapasitesini arttırmak için oldukça önemlidir.

 

            Global ısınma ile birlikte dünya kaynaklarında azalma meydana gelmiştir. Atık ürünlerin artması, geri dönüşümü sağlanmayan maddelerin doğaya salınmasından dolayı bütün dünya büyük bir çevre kirliliği ile karşı karşıyadır. Bu durum hem bizim sağlığımızı, hem de gelecek nesillerin sağlığını tehdit etmekte, sağlıklı dünya koşullarını ortadan hızla kaldırmaktadır. Ekolojik düzenin bozulma nedeni öncelikli olarak kullanılan atık ürünler ve kimyasal maddelerdir. Çeşitli çevre kuruluşları ve öncü olan büyük işletmeler özellikle ambalajlama ürünlerinde oldukça fazla kullanılan poşet kullanımını bırakmış ve yerine kâğıt paketleme ürünlerine geçmişlerdir.

 

            Çevre dostu müşteriler tarafından tercih edilen kâğıt paketleme ürünleri, firmaların müşteri potansiyellerini arttırarak daha geniş bir kitleye hitap etmelerini ve doğa dostu bir tutum sergilemelerine yardımcı olmuştur. Günümüzde bilinçli işletmeler kâğıt ambalaj ürünleri kullanmakta, hem geri dönüşümü kolay olan bu malzeme ile doğaya katkı sağlayıp, hem de toplum bilincinin artması için gönüllü olmaktadırlar.

 

            Tüm bu unsurları bir araya topladığımızda işletmeler her geçen gün daha fazla kâğıt ürünler tercih etmektedirler. Firmamız profesyonel ekibi ile birlikte işletmenizin tüm ambalajlama ihtiyaçlarını karşılamaktadır. İşletmenizin daha çok kişi tarafından tanınması için işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda ürünler tasarlayıp, firmanızın bilgilerini bu ürünlerin üzerine basarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Uygun fiyat ve kaliteli ambalaj ürünlerini bir araya getirerek bütçenizi de korumaya yardımcı oluyor ve doğaya katkı sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

 

Misyonumuz:

 

            Firmanıza özel baskılı kâğıt poşet ürünlerimiz ile firmanızın ambalajlama ürünlerini en son teknolojik sistemler ile üreterek, kaliteli bir hizmet sunmak ve işletmenizin tüm ambalajlama ihtiyaçlarına cevap vererek sizleri daha iyi yerlere getirmektir.

 

Vizyonumuz:

 

            Doğa dostu ürünlerimiz ile geri dönüşüme katkı sağlayarak, gelecek nesillere daha iyi ve temiz bir dünya bırakmayı hedefliyoruz.

 

            Kâğıt ambalajlama ürünlerimiz ve işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz yeni ürünler ile 20 yılı aşkın bir süredir sizlere hizmet sunmaktayız. Ürünlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgilere sitemizden ulaşabilir ve ambalajlama ürünleri ile ilgili istek ve önerilerinizi iletişim kanallarımızdan bizlere istediğiniz zaman iletebilirsiniz. Her sektöre uygun ürünlerimiz ve kendini yenileyen firmamız ile sizler de tüm ihtiyaçlarınıza tek bir noktadan ulaşacak ve uygun fiyatlar ile sahip olacaksınız. Daha kaliteli bir hizmet anlayışı ile dostluğumuzu birleştirerek ambalajlama ihtiyaçlarınıza cevap veriyor ve siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında olduğumuzu bildiriyoruz.